ÖNE ÇIKAN KOLEKSİYONLAR

Milkyway

Milkyway tasarımcılara 30x60 ve 60x60 ebat seçenekleri sunuyor, porselen yapısı gri ve fildişi renkleri, crush cut tekniği ile tasarlanan muretto dekoruyla birleşince her alanı doğayla buluşturuyor.

İncele

Rosetta

Rosetta

Rosetta, Taş Koleksiyonunda yer alan, 60x60 ve 30x60 ebat seçenekleri sunan porselen bir ürün olan Ice, gri ve antrasit renkleriyle doğanın seçkin çizgilerini, yalınlıkla buluşturuyor. Naturel yüzey seçeneği ile doğadan esintiler sunan Rosetta, arduvaz taşı dokusu ile mekanlara doğanın şıklığını sunuyor.

İncele

Panda White

Panda White

Panda White, mermer koleksiyonunda yer alan, 60x120 ebatlı porselen bir ürün olup siyahın beyaza eşlik ettiği tasarımıyla fullpolished Panda White, elegan ve modern duruşuyla doğadaki zıt unsurları temsil ediyor.

İncele

McQueen

McQueen

McQueen, Taş Koleksiyonunda yer alan, 60x60 porselen ve 30x60 duvar karosu seçenekleri sunan seride doğadan alınan beyaz, gri, taupe ve antrasit renkleri ve yüzeyde porselende natürel, seramikte mat alternatifleri sunan McQueen, doğanın yalın halini tasarıma dönüştürüyor.

İncele

HomeWorks Exclusive

2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı...

GÜNCEL

Paris Metrosu

Avrupa’nın tercihi Hitit Seramik, Bisel koleksiyonu ile Paris Metrosu’na şıklık katarken, sağlamlığı ile yapıya değer kazandırıyor.

İncele

Elini Taşın Altına Koy

Daha Nitelikli Eğitim Mekanları için Bir İş Birliği Çağrısı

İncele

Maison Francaise Dergisi

Eylül 2021

İncele