ÖNE ÇIKAN KOLEKSİYONLAR

Nexos

HIT2Power Ailesi’ndeki 20 mm’lik ürünlerden Nexos; bahçeler, teraslar, balkonlar gibi özel alanların yanı sıra AVM ve plaza girişleri, parklar ya da diğer kamusal alanlarda kullanılır.

İncele
Massa

Massa

Massa

Mermer kalitesinden vazgeçemeyenler için şık bir alternatif oluşturan Massa, 60x60 ve 60x120 ebatları ve farklı face çeşitleri ile görsel kimliğini daha gösterişli hale getiriyor.

İncele
Sail

Sail

Sail

Yıllardır büyük beğeni ile zeminlerde kullanılan balıksırtı parke deseni, doğaya zarar vermeden, ahşabın güzelliğini yaşam alanlarına getiriyor. 60x60 boyutlu, meşe, ceviz, kayın ve mix renkli seçeneklerin her biri, yaşam alanlarına sıcak ve pozitif bir enerji katıyor.

İncele
Ares Dekor

Ares Dekor

Ares Dekor

60x60 ebatta natürel ve fullpolished yüzey seçenekleri ile , eskitme rüstik tarzın en seçkin ürünlerinden biri. Doğal renk paleti ile her ortama uyum sağlayan Ares, desen tarzı ile de elit bir çizgi sunuyor.

İncele

HomeWorks Exclusive

2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı...

GÜNCEL

Paris Metrosu

Avrupa’nın tercihi Hitit Seramik, Bisel koleksiyonu ile Paris Metrosu’na şıklık katarken, sağlamlığı ile yapıya değer kazandırıyor.

İncele

Elini Taşın Altına Koy

Daha Nitelikli Eğitim Mekanları için Bir İş Birliği Çağrısı

İncele

Cersaie 2022 Fuarı

Kayıt olmak ve ücretsiz giriş biletinizi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

İncele

Hitit Seramik’e ait son gelişmelerden haberdar olmak için bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın!