ÖNE ÇIKAN KOLEKSİYONLAR

Lignum

Yaşam alanlarını, ağacın sıcaklığı ile bütünleyen porselen karo, her adımda ahşabın doğallığını hissettiriyor... 30x120 boyutlu Lignum Mix Gri ,yüzeyindeki doğal freze izleri ile , mekanlara doğanın ruhunu veriyor.

İncele

Bruges

Bruges

20 mm’lik Outdoor ürünlerine ait Bruges, sade görüntüsü ve Belçika taşı dokusuyla doğadan bir sahne yaratıyor. İster içeride ister dışarıda kullanabileceğiniz 60x60 ebadıyla Bruges antrasit ve gri renk seçeneklerini sunuyor.

İncele

Cotto Napoli

Cotto Napoli

Terracotta, patineli görüntüsü ile. 60x60 ebatlı natürel porselen; kahve, cotto, antrasit ve gri renk seçenekleri ile Akdeniz’den doğal esintiler taşıyor.

İncele

Rock

Rock

Yaşam alanlarında doğadan yansıyan taş dokusunu tercih edenler, Rock ile buluşuyor. 60x60 boyutlu Rock; gri ve antrasit structure renk ve yüzey seçenekleri ile yıllar boyunca büyük bir keyifle kullanılıyor.

İncele

HomeWorks Exclusive

2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı...

GÜNCEL

Paris Metrosu

Avrupa’nın tercihi Hitit Seramik, Bisel koleksiyonu ile Paris Metrosu’na şıklık katarken, sağlamlığı ile yapıya değer kazandırıyor.

İncele

Elini Taşın Altına Koy

Daha Nitelikli Eğitim Mekanları için Bir İş Birliği Çağrısı

İncele

Fast Company

Hitit Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ülker Yazıcı, bu ayki Fast Company Dergisi'nin Customer Centric ekine konuk oldu.

İncele

Hitit Seramik’e ait son gelişmelerden haberdar olmak için bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın!