HomeWorks

Homeworks; 2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı. Bu fikirden hareketle, Türkiye’de ilkleri başlatan bir oluşum gerçekleşti.

 

Marka, ilk olarak şirketin yurtdışı fabrikalarında ürettiği teknik porselen ve cam mozaik içeriği ile hayata geçti ve bu kulvarda yurtiçi pazar liderliğini elde etti. Gerek yurtiçi, gerek yurtdışı pazarlarda etkinliğin artması ile marka ile aynı ismi taşıyan Almanya‘da kurulan dağıtım şirketi bünyeye dahil edildi. Bugün dahi hem şirket hem ürün markası olarak; satış, pazarlama ve lojistik hizmeti veren merkez konumunda faaliyetler devam etmektedir.

 

Homeworks markası 2007 yılı itibari ile Hitit Seramik Uşak Fabrikalarında üretilen teknik porselen ürünleri ile büyümeye devam etti. 2012 yılı itibari ile “Homeworks Exclusive” başlığı altında toplanan duvar ve yer karolarının ilave edilmesi ile, içeriği genişletilmiş olarak farklı bir çizgide lansmanı yapılarak pazara sunuldu.

 

Almanya Homeworks GmbH sahip oldukları pazarda son derece etkin bir çalışma sistemi ile Homeworks ve Hitit Seramik markaları ile satış noktalarında yer almakta ve ülkelerine özel ürün seçenekleri ile hizmet vermeyi sürdürmektedirler.

Almanya
HOME WORKS Handels GmbH / Zentrale

Adres: Maerkische str.12 D – 47809 Krefeld / Germany

Telefon : +49 02151 645 24 15

Faks : +49 02151 645 24 20