Elini Taşın Altına Koy

Elini Taşın Altına Koy Projesi, Hitit Seramik’in hayata geçirmiş olduğu bir sosyal sorumluluk projesidir. TEV iş birliğiyle ihtiyacı olan öğrencilere burs vermeyi ve başta yapı sektörü olmak üzere farklı kişi ve kurumların desteğiyle eğitim mekanlarının kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.

Neler Yapıyoruz?


Okullara Ürün/Hizmet Yardımı

Gerek altyapı gerek mimari ve iç mimari özellikleri bakımından eğitim mekanlarının fiziksel kalitesinin eğitime etkisi yadsınamaz. Ülke genelinde birçok ilçede ve köyde okulların su, elektrik ve ıslak hacim kullanımlarına yönelik malzeme ve işçilik gibi gereksinimleri bulunmaktadır. Projenin bu aşamasında, farklı sektörlerden kurumların, okulların bu tür gereksinimlerinin karşılanması için bir araya getirilmesi amaçlanmıştır.

TEV İş Birliği ile Burs Fonu
“Elini Taşın Altına Koy Eğitim Bursu” TEV iş birliği ile hayata geçirilmiştir. TEV’in özel bağış fonu projelerinden biri olarak planlanan Elini Taşın Altına Koy Burs Fonu ile TEV yönetmeliklerine göre TEV tarafından seçilen, başarılı ancak maddi imkanları kısıtlı öğrencilerin eğitimlerine destek olmak amaçlanmıştır.

Öğrencilerin kaliteli/nitelikli/yeterli/sağlıklı eğitim mekanlarına ve eğitim materyallerine ihtiyacı var. Sizi, geleceğimiz olan çocukların eğitim koşullarının geliştirilmesine katkıda bulunmak, onlara daha nitelikli eğitim mekanları sağlamak için elinizi taşın altına koymaya davet ediyoruz.

Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin.