YÜKSEK HİJYEN TEKNOLOJİSİ

high-hygiene

 

 

Lotus yaprağının hidrofobik; su iticilik özelliğinden esinlenerek uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu Hitit Seramik laboratuvarlarında geliştirilen Hi-Hygiene teknolojisi, porselen ve seramik yüzeylere uygulanan özel formülü sayesinde moleküler etki ile bakteri ,küf ve mantar oluşumuna izin vermez.

 

%99,9 etkili olduğu uluslararası akredite laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır.

 

Hi-Hygiene teknolojisi kirlenme karşıtı yüzeyler sunar. Uygulandığı yüzeylerin daha az su ve kimyasal kullanarak kolayca temizlenmesini sağlar. Nano-gümüş içermez ve su bazlı içeriği ile insan, hayvan ve çevre sağlığına zarar vermez. Dünyanın ekolojik dengesinin korunmasına katkı sağlar.

 

Hi-Hygiene teknolojisi tüm Hitit Seramik ürünlerine uygulanabilir.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.Anti-bakteriyel

Hi-Hygiene Teknolojisi uygulandığı porselen ve seramik yüzeylerde özel formülü sayesinde moleküler etki ile bakteri oluşumuna izin vermez. Anti-bakteriyel özelliği ile güvenli yüzeyler sunar.

Anti-fungal

Mantar ve küf çoğalmasını engelleyen formül ile de hijyen duvar ve zeminlerin ortaya çıkmasını sağlar. Özellikle sıcak ve nemli ortamlarda yüzeylerde biyofilm oluşumunu bozarak etkisini gösterir.

Nano-gümüş içermez

Vücutta emilimi olabilecek 100 um ve altındaki partikül yapısına sahip nano-gümüş unsurların sağlığa zararlı olması sebebi ile formül, bu yapıyı içermez.

Uzun süreli hijyen

Silikat esaslı inorganik malzemelerden oluşturulan formülü ile uygulandığı yüzeylerin doğal bir parçası gibi hareket eden Hi-Hygiene Teknolojisi özel bir moleküler etki ile yüzeyin kullanım ömrü boyunca hijyen sağlar.

Kirlenme karşıtı

Uygulandığı yüzeylerin kolay temizlenebilme özelliği Lotus bitkisinin hidrofobik yapısından esinlenerek gerçekleştirilmiştir. Su ve beraberinde kir tutmama özelliği, yüzeylerde leke oluşumunu engeller.

Ekolojik düzene destek

Hi-Hygiene su bazlı bir teknolojidir. Bu nedenle; insan, hayvan ve çevre sağlığına zarar vermez. Daha sürdürülebilir bir gelecek için, temizlikte su ve kimyasal kullanımını en aza indirir, dünyanın eko-sistemine olumlu katkıda bulunur.

Özellikleri testlerle onaylı

Hitit Seramik Ar-Ge laboratuvarlarında geliştirilen Hi-Hygiene Teknolojisi anti-bakteriyel ve anti-fungal özellikleri için ISO 22196 standardına sahiptir. Uluslararası akredite Tür-Cert /Eurolab tarafından test edilip onaylanmıştır.

Koruma

Hi-Hygiene Teknolojisi ; tüm Hitit Seramik ürünlerinde uygulanabilen bir teknolojidir. Bakteri ,küf ve mantar oluşumu üzerinde %99,9 etkisi sebebi ile mekanlarda hijyen koruması sağlar.