ÖNE ÇIKAN KOLEKSİYONLAR

Dust

Hit2power koleksiyonunda yer alan Dust, 60x60 ve 60x120 boyutları ile beş farklı renk seçeneği sunuyor. Dış mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırıyor.

İncele
Traccia Traccia

Traccia

Traccia

Siyahın asaletinden vazgeçmeyenlerin tercihi, 60x120 boyutlu fullpolished sırlı porselen Traccia, yaşam alanlarında elit ve modern bir atmosfer yaratmanızı sağlıyor.

İncele
ivy ivy

ivy

ivy

Açık gri, gri ve bej renkleriyle sunulan Ivy, yaşam alanlarınızın her karesinde sadeliği şıklıkla buluşturuyor. 60x60 boyutundaki Ivy, kaliteli dokusuyla dış mekanlarda dikkat çekiyor.

İncele
Folie Folie

Folie

Folie

Oksitlenmiş bakır görünümüyle yeni trendleri yakalayan 60x120 boyutlu Folie, eskiyle yeniyi harmanlayarak yaşam alanlarına ruh kazandırıyor.

İncele

HomeWorks Exclusive

2000’li yılların başında yaratılan Hitit Seramik A.Ş.’ ye ait bir markadır. Markanın hikayesi, yaşam alanlarına sunulmak üzere, seçkin ürünler ortaya koymanın bir sanayi kuruluşu için ödev olduğu olgusundan yola çıktı...

GÜNCEL

Elini Taşın Altına Koy

Daha Nitelikli Eğitim Mekanları için Bir İş Birliği Çağrısı

İncele

Hitit Seramik’in Profesyoneller için İlham Kaynağı Hitit MOD 1 Yaşında!

Gündelik yaşama modlar üzerinden bakan; mimarlıktan modaya farklı disiplinlere dair yemekten seyahate hayatın keyifli anlarından güncel, ilgi çekici, ilham ve heyecan verici içerikleri ile Hitit Seramik MOD tam 1 yıl önce yayın hayatına başladı.

İncele

Banyo Mutfak Dergisi

Ağustos – Eylül 2023

İncele

HİTİT MOD'DAN HABERLER

Çöpün Dönüşümü: Özgül Öztürk ile Kompost Üzerine

Kompostun dönüşüm gücünü, sürdürülebilirlik üzerindeki etkilerini ve dikkat edilmesi gereken noktaları Mimar-Döngüsel Tasarımcı Özgül Öztürk, Hitit Mod okurları için aktarıyor.

Lüksün 500. Yılı: “Golden Opulence” Sergisi

Victoria Beckham’dan Palm Angels’a, Balmain’dan Etro’ya varıncaya kadar 50’yi aşkın lüks moda dünyasının tasarımları, “Golden Opulence” sergisi ile 12 Aralık’a kadar Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahneye taşınıyor.

Hitit Seramik’e ait son gelişmelerden haberdar olmak için bizi Instagram’da takip etmeyi unutmayın!