İnsan Kaynakları Politikaları

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İnsan Kaynakları olarak, şirketini ve çalışanlarını geleceğe hazırlayan, işlerde daha iyi sonuçlar alınmasına somut katkılarda bulunan ve insan yönetiminde örnek alınan uygulamaları hayata geçiren dinamik bir yapı olmayı amaçlıyoruz.

 

Öncelikli olarak yüksek nitelikli çalışanları şirkete kazandırmayı hedefliyor ve çalışanlarımıza kendilerini sürekli geliştirme imkanları sağlayan bir şirket kültürü oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza anlamlı, iş yapma hissiyatını besleyen, aidiyet duygusunu geliştiren mutlu ve verimli bir çalışma ortamı sunmanın birincil görevimiz olduğuna inanıyoruz.

İnsan Kaynaklarında Biz;

  • Kendimizi sürekli geliştirerek, sektörel bilgilerimizi güncel tutarız.
  • Açık, net ve şeffaf bir iletişim kurarak her zaman ulaşılabilir oluruz.
  • Çalışanlarımızın görev tanımlarını iyi bilir; onları ilgiyle dinler ve problemlerine zamanında çözümler üreterek çalışma ortamlarında memnuniyetlerini yüksek tutarız.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Başarının müşteri memnuniyetinden geçtiği ilkesini benimseyerek, onların ihtiyaçlarını özenli analizler ile tespit eder, en doğru çözümlere ulaşırız.

Yenilikçilik

Gelişim ve değişimin sürekliliğini göz önüne alarak; hem şirketimizin hem de çalışanlarımızın bu değişim sürecine uyum sağlamalarını destekleriz. Çalışanlarımıza pozitif bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösteririz.

Güvenilirlik

Dürüstlük, açık iletişim, tevazu ve adil yaklaşım değerlerimizi daima koruruz.

Açık Pozisyonlar;

 Ayrıca şirketimize yapmak istediğiniz başvurularınız için ik@hititseramik.com mail adresine CV’nizi iletebilirsiniz.