Coverings Fuarı 2023

Bu yıl 33.’sü düzenlenen “Coverings – Showcasing Tile + Stone Experience 2023” Fuarı ve Konferansı, 18 - 21 Nisan 2023 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Orlando şehrinde bulunan Orange County Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 

ABD ve Kuzey Amerika'daki en büyük seramik karo ve doğal taş fuarı olan Coverings, 40 ülkeden 1.000'den fazla katılımcıyı ağırlayarak dünyanın en yenilikçi karo ve taş ürünlerinin tanıtıldığı bir platform sunacak. Fuar, 20.000'den fazla distribütör, perakendeci, imalatçı, müteahhit, mimarlık ve tasarım profesyonelinin yanı sıra seramik karo ve taş endüstrisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere ev sahipliği yapacak.


Coverings Fuarı

Health & Wellness (Sağlık ve Zindelik), Sustainability (Sürdürülebilirlik), Outdoor Spaces (Dış Mekânlar) ve Timeless Luxury (Zamansız Lüks) başlıklarına odaklanan Coverings'in eğitim içeriğiyse, katılımcıları günümüzün rekabetçi pazarında güncel tutmayı hedefliyor. Etkinlik günleri boyunca, sektörün tüm kesimleri için 25’in üzerinde oturumla (yuvarlak masa toplantısı, canlı demonstrasyon, atölye ve forumlar) nitelikli ve tamamlayıcı bir eğitim olanağı sunulacak.


Coverings Fuarı

Coverings; Ceramics of Italy/Confindustria Ceramica, İspanya Seramik Karo Üreticileri Birliği (ASCER), Kuzey Amerika Karo Seramik Meclisi (TCNA), Ulusal Karo Seramik Uygulayıcıları Derneği (NTCA) ve Amerika Seramik Distribütörleri Derneği (CTDA) bünyesinde ve sponsorluğunda organize ediliyor. Fuarın Türkiye milli katılım organizasyonunun 21. kez gerçekleşeceği etkinlikte Hitit Seramik de 1283 numaralı stantta yeni ürünleriyle yer alırken katılımcılarla sektördeki inovatif yaklaşımını paylaşacak. Mermer, taş, ahşap, Hit2Power, Hit2Six, çini ve beton temalarında birçok koleksiyonla farklı mekânlara uyum sağlayan ve çeşitli zevklere hitap eden ürün yelpazesini sunacak.

Hitit Seramik Coverings Standı

Hitit Seramik’in fuar kataloğunda yer alan öne çıkan ürünlerden bazıları ise şöyle:


Orlando


Orlando

İç mekânların ahşap sıcaklığını dış mekâna taşıyan Orlando, Hit2Power temasında, 20 mm kalınlıkta, 60 x 60 cm boyutu ve 4 farklı ahşap renk seçeneğiyle göze çarpıyor.Statuario


Statuario

21,5 x 25 cm boyutlarıyla Statuario, Hit2Six temasında sırlı porselen yapısıyla öne çıkıyor.Silver Traverten


Silver Traverten

Mermer temasında yer alan 60 x 60 cm ve 60 x 120 cm boyutlarındaki Silver Traverten, gri ve kahve tonları ile doğanın desenlerini harmanlıyor.Vela


Vela

Taş temasında yer alan 60 x 60 cm ve 60 x 120 cm boyutlarındaki Vela, antrasit ve kahve tonlarında paslanmış demir ve Arduvaz taşı dokusu ile dikkat çekiyor.Confetti


Confetti

Çini temasında bulunan 19,7 x 19,7 cm boyutundaki Confetti, eski tarzda dökme mozaik hissini, mavi ve taupe tonları ile uyum içinde sunuyor.

“Coverings – Showcasing Tile + Stone Experience 2023” Fuarı ve Konferansı’nda Hitit Seramik standını ziyaret etmek için buradan ücretsiz biletinizi alabilir, ayrıca ayrıntılı fuar kataloğuna ulaşabilirsiniz.